Logo

Korg PA 900

Број на оглас: 3487869 | Објавен на: 29.03.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.150 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Sajzerot e vo odlicna sostojba, kupen od prv gazda, 196 mb memorija, ne e mnogu sviren, odi komplet so set i torbica inf. na tel. 078 383 241

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач