1 / 6
Куќа Во Радишани се Продава Kukja vo Radisani
170.000 €
16.01.2023 21:01

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

1600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Радишани

Се Продава Куќа во РАДИШАНИ
последна 57ца покрај Серава ..

-Подрумски Простории со Гаража од 150м2

-Спрат со 3 спални
1 Бања Гостински Тоалет
Дневна , Трпезарија, Кујна со 150м2

-И поткровје од 150м2.
Плацот е 1600м2.

Има Летна Кујна и плус Фурна

Греење Сопствено Парно Греење на Камин а Може и на Струја...

ИНФО на : 071/758-061

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BTS Logistic Skopje Macedonia
Skopje
Потврден огласувач
071271591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам