Se prodava vikendica vo selo Lesok
По Договор
19.01.2020 14:36

Теарце / Тетово

Квадратура:

380 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

Se prodava vikendica vo selo Lesok so povrsina od 42m2 i plac vo povrsina od 338m2.

Cena po dogovor.

Za site detali kontaktriajte ne na 071 717-181

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Olgica
Потврден огласувач
071717181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам