1 / 6
PRODAVAM SWAROVSKI LANCE KAKO NOVO
5.500 МКД
Цената е фиксна
02.06.2022 18:17

Кисела Вода / Скопје

PRODAVAM SWAROVSKI LANCE, MNOGU MALCE NOSENO, BUKVALNO KAKO NOVO. KUPENO 13.000 DENARI. MOZE DA PISETE I NA MAIL, PRAKAM PO KARGO.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ланчиња

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
076770500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам