1 / 1
Smetkovodstvo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.12.2021 19:24

Гази Баба / Скопје

Друштво за сметководствени услуги АЛФА КОНТО АКАУНТИНГ ДОО врши сметководствени услуги за сите видови организациски облици (ДОО,ДООЕЛ, ТП, Непрофитни организации и др)
1. Комплетно материјално и финансово сметководство
2.Пресметка на ДДВ
3.Пресметка на ДД
4.Пресметка во е-пдд
5.Пресметка на МПИН (плата)
6.Завршни сметки
7.Пријава и одјава во АВРМ
8.Даночно советување
9.Финансиска анализаЦена по договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Алфа Конто Акаунтинг ДОО
Cento
Потврден огласувач
078411489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам