1 / 2
Медион ТВ карта
200 МКД
Цената е фиксна
18.05.2021 22:53

Прилеп / Прилеп

Продавам половна аналогна ТВ карта од брендот Медион. Модел TV - TUNER 7134 v.92. Чипсет PHILIPS 3139 147. Тестирано на win XP. Фотографиите се автентични. Цената е фиксна и симболична.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075/307475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам