1 / 6
Yamaha Nytro
6.300 €
20.01.2020 10:01

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Nytro Sanka

Километри:

5000

Komplet servis
nova traka spremen za sezona
Zamena za Kola
Info
071584666
071584666
071584666

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

PRODAVAC
Потврден огласувач
078 404 426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам