се продава нива 835 м2 КО Фурка
960 €
09.09.2022 11:33

Богданци / Гевгелија

Ил 41 КО Фурка, КП 1837, викано место Станкова бара, кат. култура нива, класа 3, со површина од 835 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам