се продава нива 396 м2 , КО Фурка
535 €
16.05.2022 14:59

Богданци / Гевгелија

Ил 41 КО Фурка, КП 2456, викано место Село, кат. култура нива, класа 2, со површина од 396 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам