се продава нива 2172 м2ч КО Фурка
2.085 €
16.05.2022 14:59

Богданци / Гевгелија

ИЛ 41 КО Фурка, КП 3059, викано место Обграден чаир, кат. култура нива, класа 6, со површина од 2172 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам