се продава нива 722 м2 , КО Фурка
695 €
16.05.2022 14:59

Богданци / Гевгелија

ИЛ 41 КО Фурка, КП 315, викано место Брзанова корија, кат. култура нива, класа 6, со површина од 722 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам