се продава нива 2196 м2 , КО Фурка
1.685 €
14.11.2022 09:48

Богданци / Гевгелија

Ил 41 КО Фурка, КП 438, викано место Аниште, кат. култура лозје, класа 3, со површина од 2196 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам