1 / 12
NOVI CESMI ZA TUS,SANITARIJA,SLAVINI
По Договор
26.11.2022 16:47

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi cesmi za umivalnik,tus,kujna mnogu kvalitetni i eftini.....!!!!!!!! Pobarajte vo sekoe vreme se sto vi treba za vodovod i sanitarija.....

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам