1 / 10
Delovi za Citroen c4 c5 Xsara Picaso Berlingo Saxo
1 €
04.01.2023 07:33

Битола / Битола

Delovi za Citroen c5 c4 c3 c8 xsara picasso berlingo Xantia i otkup na istite vozila
Motori
1.1
1.4
1.6
1.6 16v
1.8 16v
1.9 d
1.4 hdi
1.6 hdi
2.0 hdi
2.2 hdi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам