Logo

uslugi so valjak , bageri i kamioni

Број на оглас: 3490130 | Објавен на: 29.06.2020, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


uslugi so valjak ,bageri i kamioni , uslugi so hilta,krsenje i secenje na betoni.naj evtino vo gradot i okolinata.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis

Потврден огласувач