1 / 12
tampon , nabivanje so valjak
1 €
22.06.2022 23:01

Битола / Битола

tamponiranje,nabivanje so valjak, uslugi so bageri i kamioni, krsenje na beton so hilta.Naj evtino i naj kvalitetno vo gradot i okolinata.

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Halis
Потврден огласувач
071601244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам