1 / 12
Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 15:18

Битола / Битола

Modeli od poslednite 3 godini!!!
Flex od 80 do 130

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072748701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам