1 / 4
Медицинска сестра/техничар,физиотерапевт,неговател
По Договор
27.09.2022 12:58

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Приватна установа за социјална заштита на стари лица-Сонце има потреба од вработување на неопределено време на следниве работни места
-Медицинска сестра/техничар
-Физиотерапевт
-Кувар/ка
Сите заинтересирани можат да добијат информации на тел 071 230 812

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

П.У.С.З - Сонце
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам