1 / 3
КУПУВАМ Тастатура за HP G70 лаптоп
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2022 09:06

Битола / Битола

Купувам тастатура за HP G70 лаптоп.
Линк од лаптопот:
https://uk.pcmag.com/laptops/23277/hp-g70-463cl

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам