1 / 12
Се продава куќа во Тетово
330.000 €
26.06.2020 15:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

307 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

307 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Се продава куќа во близина на поранешна Тетовчанка, спроти тениското игралиште во Тетово.

Плацот има 307 м2 и на самиот плац куќата е со површина од 110 м2 на спрат. Куќата е на три спрата целосно опремена со централно парно на нафта и на дрва и е веднаш вселива.

Цена 330000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам