1 / 11
Се продава куќа новоградба во Тетово
190.000 €
01.09.2020 15:19

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

225 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа новоградба под православните гробишта во Тетово.

Плац 270 м2.

Куќата е комплет опремена.

Приземје – 75 м2 + 15 м2 подрум, салон со кујна + соба + купатило.

Спрат 1 – 75 м2 – салон, кујна, соба, тераса 12 м2

Спрат 2 – 75 м2 – 3 спални соби, детска соба, купатило + тераса 12 м2

Поткровје со плоча.

Парно со пелети, котел на пелети + струја.

Куќата е новоградба и има одлична изолација и е комплет опремена.

Куќа 9*10 м, двор напред и позади, лепенка од двете страни.Стара цена 209000 евра.
Нова цена 190000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам