1 / 9
Fox dres I shorc za MTB
1.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2021 15:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava FOX dres i shorcevi za MTB.
Golemina S, M, L, XL, XXL, XXXL.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам