Logo

renault scenic 1.9 disel god 2005 zamena za vespa

Број на оглас: 3490906 | Објавен на: 27.02.2020, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


renault scenic 1.9 disel god 2005 zamena za vespa ili golem motor moze i pomala kola so doplata
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto Trade

Потврден огласувач