1 / 1
Часови по Хемија за средно и основно
400 МКД
14.12.2022 11:28

Скопје Центар / Скопје

Индивидуални и часови за мали групи по Хемија и Биологија за основци и средношколци.
070 390 625

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

maja hristovska
Потврден огласувач
070390625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам