1 / 8
glava za bormasina dupcalka busilica pistol
300 МКД
Цената е фиксна
02.02.2021 21:10

Битола / Битола

rezervna glava za bormasina dvosmerna so udar
📞 076609000

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Мице
Потврден огласувач
telefon.vo.oglasot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам