1 / 3
Bravarski uslugi
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2020 09:44

Охрид / Охрид

Bravarski Uslugi, nastresnici, Garazi,Dvorni vrati
Bravarska popravka , sitni zavarki
Sitni korekcii
Uslugi za Sank konstrukcii

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам