Logo

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 4x4

Број на оглас: 3491465 | Објавен на: 27.03.2020, 03:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Outlander

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА
MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 4x4
Возилото е во одлична состојба, регистрирано цела година
Од опрема поседува :
Серво волан, ABS, електрика на стакла, централна брава, мултифункционален борд компјутер, клима уред, погон на сите тркала 4х4, затемнети стакла,
Година на производство : 2004
Гориво : бензин
За повеќе информации
070/361-968

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач