1 / 5
Pojacalo JVC CD player i Logitech THX
3.000 МКД
30.12.2022 14:07

Гази Баба / Скопје

Na pojacaloto si rabotat dvata izlezi i eqilajzerot,cd najcesto cita se a originali bez problem, moznost za povrzuvanje so telefon,zvucnicite imaat cist i glasen zvuk za goleminata.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078606066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам