1 / 12
Mercedes-Benz W124 E250 UNIKAT !!!
По Договор
22.01.2020 19:13

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Se prodava Mercedes-Benz w124 e250 UNIKAT !!!
Samo za seriozni kupuvaci informaciii samo na tel.
>>>CENA PO DOGOVOR<<<

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075224450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам