1 / 1
Se prodava kuca
1 €
30.12.2020 15:53

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

488 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1981

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul.mlaki 2 broj 65

Se prodava kuca na 3 sprata so kvadratura od 110 kvadrati eden sprat 3 sprata 330 kvadrati,edna garaza od 25 kvadrati 4 parking mesta i dvorna povrsina od 488 kvadrati. Poveka info na 070 329 597

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
70329597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам