1 / 2
Prodazba na francuski lezaj
11.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2020 12:12

Кисела Вода / Скопје

Socuvan lezaj so kasa za ostava

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
078280293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам