1 / 5
ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI
60 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 22:09

Гази Баба / Скопје

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

TVBR
Потврден огласувач
076456675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам