1 / 10
Ford Tranzit Connect 1.8 tdci 2007 god, 66kw
По Договор
21.10.2020 14:47

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Испорака до сите градови во Македонија !

Тел за контакт:

071 / 441 - 444
078 / 600 - 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko Pavlovski
Потврден огласувач
071441444 078600555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам