1 / 1
KUPUVAM ZASTAVA 750/850 FICO
По Договор
18.04.2022 05:52

Виница / Виница

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

kupuvam fico vo bilo kakva sostojba plakam kes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

?
Потврден огласувач
077867679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам