1 / 4
Technick -RECEIVER 2X100W+CD player+zvucnici JAMO
9.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2020 07:40

Тетово / Тетово

SVE E ISPRAVNO I USOGLASENO BESPREKORNO, DOSTA POVOLNO ZA KOMPLET.
,

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

sasosaso
jane sandanski
Потврден огласувач
070240225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам