1 / 1
Skafce za detska soba
1.600 МКД
07.12.2021 00:50

Битола / Битола

Se prodava skafce za vo detska soba,odlicno zacuvano,koristeno mal vremenski period info na mob.075 928 133 cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075928133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам