Laminat i tarket montaza
1 МКД
Денес 11:04

Кисела Вода / Скопје

Brza i kvalitetna monataza na site vidovi laminat,tarket,lajsni.Majstori so 20 godisno iskustvo.Telefon za kontakt 070 923435 Goran

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

gavrilo
Потврден огласувач
071972747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам