1 / 2
Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4 Pro
320 €
Цената не е фиксна
24.02.2020 08:06

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Wave Terminator GL4pro е специјално развиен детектор за метал, каде операторот може да ја прилагоди работата на детекторот на специфичните копнени услови и да ја зголеми ефикасноста во сите типови почва со елиминирање на рудни карпи и минерали. Главната предност на детекторот е неговата брзина на закрепнување, што го прави шампион кога работи во силно загадени области.
Terminator GL4pro е специјално дизајниран за да обезбеди максимална ефикасност во сите видови копнени услови, елиминирајќи ги орудените почви и минерали.
Карактеристики:
- Работна фрекфенција 8кhz
- Сонда 28см
- Li-ion батерија која овозможува до 20 часа работа со едно полнење
- 3 години полна гаранција
- 5 години гаранција на електрониката

Погледнете ги и другите модели: www.detect.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам