1 / 2
Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4
300 €
Цената не е фиксна
11.03.2020 08:57

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Детекторот за метал Terminator GL4 е специјално дизајниран за да обезбеди максимална ефикасност кај сите типови почва.
Карактеристики:
- Работна фрекфенција: 10 kHz;
- Сонда 28цм
- 3 години полна гаранција
- 5 години гаранција на електрониката

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам