1 / 2
Detektor za metal zlato Wave A2
235 €
Цената не е фиксна
24.02.2020 08:07

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Детекторот за метал Wave A2 е погоден за употреба во почви со мала и висока минерализација.
Карактеристики:
- Фрекфенции на работа 8khz i 12khz
- Автоматски баланс
- Регулирање на степенот на дискриминација, длабочина и јачината на звукот
- До 24 часа работа со детекторот со едно полнење на батериите
- Лед индикатор за состојбата на батериите
- 3 години полна гаранција
- 5 години гаранција на електрониката

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам