1 / 3
Detektor za metal zlato Wave Max III Pro
350 €
Цената не е фиксна
05.01.2022 21:04

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Професионален детектор за метал Wave Max III Pro работи со мала фреквенција од 6,5kHz и 38 см антена, со што се обезбедува најголема можна длабочина на пребарување. Со менувањето на антената на 28 см автоматски се префрла фреквенција на пребарување од 6,5kHz на 10кHz без дополнителни поставки. Погоден е за пребарување длабоко закопани големи метални предмети и мали предмети во зависност од антената. Работи многу стабилно во орудена почва.
Карактеристики:
- Фрекфенција на работа: 6,5 kHz и 10 kHz.
- Лед сигнализација за статусот на батеријата
- Водоотпорна сонда 38цм или 28см по избор на клиентот
- Време за работа со едно полнење на батеријата - до 30 часа
- Тежина 1,6 Kg
- 3 години полна гаранција
- 5 години гаранција на електрониката

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам