1 / 6
Detektori za metal zlato Wave
1 €
Цената не е фиксна
04.05.2020 10:23

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Wave A2
Wave Terminator 4 Gl
Wave Terminator 4 Gl Pro
Wave MaxIII Pro
Детекторите се нови со 3 години гаранција

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам