1 / 12
Golf 3
800 €
24.01.2020 08:56

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Se prodava golf3 vo vozna sostojba kolata ne e registrirana
Kolata e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
77585102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам