1 / 2
Stakleno bure za vino ili rakija
50 €
Цената не е фиксна
31.03.2022 09:40

Ѓорче Петров / Скопје

Stkleno bure od 50l

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076475999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам