1 / 7
Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni
250 МКД
Цената е фиксна
15.09.2021 14:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

- Tasker 3PIN
XLR Mini Jack (male/female)
- 4 PIN
XLR Mini Jack (male/female)

Цената е од парче

LORD AUDIO PRILEP
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам