1 / 8
Audi A3 2.0 140KW
6.000 €
24.01.2020 14:10

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kolata e donesena so voznj,kupena od prv gazda od Germanija.
parkin senzor soncev krov dvozonska klima letni gumi so aluminski bandazi 17ki.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
075749999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам