1 / 5
NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!
120.000 €
Цената е фиксна
26.09.2022 16:56

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

123 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

211 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Cvetan Dimov br 79

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 123 kv na ploca Na prizemjeto da se malterisa i stavat prozori i vrati moze odma da se zivee so golem dvor napred i pozadi na placot imase dve stari kuci koi bea sruseni kucata e predvidena na temeli da se digne dva sprata plus potkrovje ima mesto i za uste edna kuca vo dvorot Kucata se naoda na ulica Cvetan Dimov br 79 Gorno Malo Pogore od Gorna Carsija NAJMIREN DEL VO GRADOT i cist vozduh celo vreme panoramski pogled na grad Tetovo Slikite se od gornata ploca i pogled kon gradot i okolu so uste eden sprat ke ima uste poubav pogled ispred kucata pogledot e skroz cist Cenata na kucata e 120.000 Evra FIKSNO !!! Goran ČAJKA telefon kontakt 070224024

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам