1 / 5
Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola
500 МКД
27.12.2020 09:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola so adapter na 12V
Doagjaat vo komplet so site dodatoci
Idealni za avtomobil

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075251636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам