1 / 6
Horni RCF & Dynacord
800 МКД
Цената е фиксна
29.08.2021 15:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Dynacord - 900 ден
RCF (mala) - 800 ден
RCF (golema) - 1200 ден

LORD AUDIO PRILEP
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам