Kukja vo Nas. Mlaki Gostivar
90.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2020 21:59

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Naselba Mlaki

Se prodava kukja vo Naselba Mlaki Gostivar. Za poveke info na tel.071/971-588

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ljubisa
Потврден огласувач
071589747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам